אודות Bullion Club

 ייבוא מוצרי כסף וזהב מחו”ל​

Bullion Club עוסקת בייבוא מוצרי כסף וזהב מחו”ל ומשרתת משקיעים, אספנים ולקוחות פרטיים ברכישת מתנה מיוחדת. החברה פתחה את שעריה לקהל הפרטי לאחר שנות ניסיון רבות בייבוא בהיקפים גדולים ללקוחות מסחריים.

Bullion Club מוכרת מטבעות זהב, מטבעות כסף, מטילי זהב, מטילי כסף, בוליוני זהב ובוליוני כסף. אנחנו גאים להיות החברה המובילה בישראל בשיווק מטבעות זהב וכסף מחו”ל בלבד. החל ממטבעות נדירים וייחודיים וכלה במוצרים הפופולריים והמבוקשים בעולם כמו מייפל קנדי, אמריקן איגל, פילהרמונית, באפלו אמריקאי ועוד.

הסכמי מסחר בינלאומיים מול ספקים גדולים
0
יבשות
0
מדינות
0
לחברה 15 הסכמי מסחר בינלאומיים מול ספקים גדולים ב-4 יבשות וב-10 מדינות: ארה”ב, קנדה, הונג-קונג, איטליה, גרמניה, בלגיה, סינגפור, אוסטרליה, הולנד ופולין. Bullion Club משווקת רק תוצרת חוץ ומאפשרת הזמנה מתוך הקטלוג ו/או ייבוא אישי לבחירת הלקוח.

ספקים אמינים: Bullion Club איננה עובדת עם כל ספק ובטרם התקשרות עם ספק חדש אנו מבצעים בדיקות מקיפות לבחינתו. הסכמי הסחר שלנו מספקים וודאות גבוהה שנגזרת מסטנדרטים בלתי מתפשרים של אמינות ואחריות. לרבות מלוא התעודות לכל מוצר ומוצר. כך גם אנחנו מתגאים בשירותי אספקה מהירים בפריסה ארצית ובאבטחה גבוהה.

החזון שלנו – לקדם את המודעות למתכות יקרות בישראל

עסקים זה חשוב אבל מה שמניע אותנו בראש ובראשונה זה אידיאולוגיה ושליחות. אנחנו שואפים לקדם מודעות בישראל לגבי השקעה במתכות יקרות, ובפרט השקעה בזהב או השקעה בכסף.

זאת לאור היתרונות הרבים שגלומים בנתיבי ההשקעה הללו מבחינת: תשואות ראויות לאורך זמן, יציבות בתנאי שוק מורכבים ועמידות במשברים פיסקליים ופיננסיים. מתכות יקרות שומרות על ערכן הריאלי ומעניקות ביטחון פיננסי לבעליהן גם בתקופות כלכליות קשות.

אנחנו משקיעים משאבים רבים בחינוך שוק, פרסום מאמרים, הרצאות, כנסים, הפצת מידע והעמדת מערך שירות בזמינות מרבית לייעוץ והכוונה. זאת בכדי להנגיש את התחום ללקוחות פרטיים ולמשקיעים קטנים ובינוניים (כולל משקיעים בתחילת דרכם).

בוליון קלאב
מייסדים של בוליון - בוריס וניר

מייסדי Bullion Club – טל לולקו וניר ברהום עם מנכלי”ת המטבעה של ארצות הברית וונטריס גיבסון (אחד מיצרני המטבעות הגדולים בעולם, בין היתר יצרנים של American Eagle ו-Buffalo)

מייסדי החברה

Bullion Club הוקמה על ידי ניר ברהום וטל לולקו שהחלו את דרכם בעולם האספנות של מטבעות הזהב לפני כעשור. למרות שעברו יותר מ-10 שנים מאז שרכשו את מטבע הזהב הראשון שלהם, הם שמו לב שהתחום התקשה להתרומם בישראל. בעיקר בייבוא מוצרי זהב וכסף תוצרת חו”ל.

על מנת לפתור את כשל השוק ומתוך מטרה לקדם השקעה בזהב ובכסף, החליטו ניר וטל לקפוץ למים העמוקים. Bullion Club היא הפלטפורמה שמאפשרת להם להפוך את החזון למציאות.

כתבו עלינו