מה זה כסף?

למה כסף יקר?
כסף הוא מצרך תעשייתי. מכיוון שאף מתכת אחרת לא יכולה לעשות בדיוק מה שכסף יכול לייצור, חלקים חשמליים, היא משיגה יתרון תחרותי אסטרטגי על פני מתכות אחרות. יתרון זה זוכה להכרה רבה ע״י מדענים והביא לכך שכסף הוא אחד הסחורות התעשייתיות בשימוש הגבוה ביותר בעולם.

למה אנשים משקיעים בכסף?
מלבד שימוש רב בייצור מוצרי אלקטרוניקה, אנשים משקיעים בכסף. אבל למה? ישנן סיבות רבות שמשקיעים יבחרו כסף כהשקעה. השימוש של כסף כמאגר ערך הוא אחת הסיבות העיקריות לכך שמשקיעים נמשכים לכסף. למעשה, ככל שהטכנולוגיה ממשיכה להתפתח, כסף עשוי להיות יקר יותר. המשקיעים מבינים שהכסף עבר את מבחן הזמן. מאז עידן המטבע המודרני, לכסף היה ערך כספי. אלפי שנים באו והלכו, ובכל זאת כסף ממשיך להוביל כאחת המתכות היקרות הטובות ביותר להשקיע בהן.

אילו גורמים משפיעים על אופן קביעת מחירי הכסף?
תמחור כסף נובע ממקורות רבים. עם זאת, שלושה מהתחומים העיקריים יהיו עלות הייצור, ההיצע והביקוש, וכמובן, הביקוש להשקעה. הכסף מבוקש ביותר מבין כל המתכות. אחת הסיבות לכך היא הביקוש להשקעות. כסף טהור ממשיך להיכלל כהשקעה במתכות יקרות הן בשל התנודתיות והן בביקוש המשקיעים.

האם כדאי לקנות מטילי כסף או מטבעות כסף?
כשמדובר באסטרטגיית השקעה, אתה בוחר איך אתה רוצה להשקיע. קניית מטילי כסף או מטבעות כסף משתנה ממשקיע למשקיע. יש משקיעים שירכשו מטבעות כסף מכיוון שגודלם מקל על האחסון, ההובלה והמכירה שלהם ויש משקיעים המעדיפים מטילי כסף. למטילי כסף יש מגוון רב יותר של גדלים, בניגוד לגדלים הקטנים יותר המוצעים במטבעות כסף. בסופו של דבר, הבחירה היא שלך.

התקשר לבוליון קלאב 077-6520052 כדי להתחיל את חווית ההשקעה שלך במתכות יקרות.